הענקת עיטורי יקירים תשע"ד

הענקת עיטורי יקירים תשע"ד

אָז נִדְבְּרוּ יִרְאֵי ה' אִישׁ אֶל רֵעֵהוּ (מלאכי ג, טז)

בס"ד, ט' בתמוז תשע"ד, 17.6.13

עיטור יקיר מפעל חיים וספר הגבאי הוענקו לרב שלמה ריסקין

במעמד ח"כ הרב אלי בן דהן – סגן השר לשירותי דת ומר אליעזר שפר – יו"ר הארגון העולמי של בתי הכנסת והקהילות האורתודוקסיות, הוענק עיטור יקיר מפעל חיים לרב שלמה ריסקין – הרב הראשי של אפרת, נשיא וראש ישיבה של מוסדות אור תורה סטון.


בס"ד, כ"א בכסלו תשע"ד, 24.11.13
הענקת עיטורי יקירים
במהלך המפגש של הפורום הוענקו עיטורי יקירים לשלושה אישים נכבדים שכל אחד מהם וכולם כאחד הטביעו את חותמם בתחום יצירתם ופעילותם והם גם מהווים הוכחה לכוחם של יחידים כאשר הם אנשי חזון וחדורי אמונה בשליחותם.

הסופר והמחנך הרב חיים סבתו

עיטור יקיר – ספרות יהודית
שחיבוריו וספריו הם כיום מנכסי צאן ברזל של הספרות היהודית המקורית והמתחדשת.

 

מר זבולון אורלב 
עיטור יקיר – מפעל חיים
איש רב-פעלים בהנהגת הציונות הדתית ובחברה הישראלית.

 

הרב יהושע פס 

עיטור יקיר עלייה וקליטה

המסמל את הכוח והיכולת של איש אחד עם חזון גדול הממלא כיום את המשימה הלאומית של עלייה וקליטה מארצות דוברות אנגלית ומוכיח את הצורך בהתחדשות ארגונית ומוסדית.
 
מר דוד בן נאה העניק את עיטור היקיר ספרות יהודית לרב חיים סבתו    
הראשל"צ הרה"ג הרב שלמה משה עמאר בירך את מר זבולון אורלב     
מר שמאי קינן והרב פרופ' דניאל הרשקוביץ העניקו עיטור יקיר עלייה וקליטה לרב יהושע פס
          
שלושת הזוכים בעיטורי היקירים שהוענקו להם במפגש הפורום העולמי של המנהיגות האורתודוקסית זכו לתקדים בכך, שעל תעודות היקירים שלהם חתמו יחדיו רבנים ראשיים, שר וסגן שר, ראשי המוסדות הלאומיים, נשיא אוניברסיטה, ראש ישיבה ואישי ציבור נוספים.
 
בין החותמים: הראשל"צ הרב שלמה משה עמאר שליט"א, הרב יעקב אריאל שליט"א, השר אורי אריאל – שר הבינוי והשיכון, ח"כ הרב אלי בן דהן - סגן השר לשירותי דת הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ – נשיא אוניברסיטת בר אילן, הרב יעקב שפירא שליט"א – ראש ישיבת "מרכז הרב", מר נתן שרנסקי – יו"ר הנהלת הסוכנות היהודית לא"י ומר אפי שטנצלר – יו"ר דירקטוריון קרן קיימת לישראל.